مشاهده وب سایت اصلی شرکت طراحی سایت بهپردازان
وب لاگ رسمی شرکت نرم افزاری  بهپردازان

كلیه اطلاعات این سایت مربوط به شركت طراحی سایت - شركت نرم افزاری بهپردازان می باشد

تعداد مطالب و دانستنیهای موجود در آرشیو :

جستجوی متن بر اساس كلمات كلیدی :    
بازگشت

شركت نرم افزاری بهپردازان

موضوع مقاله : PHP nuke چه کاربردي دارد؟ :

شرح : پي اچ پي نيوک يا PHP nuke يک سيستم مديريتي براي محتوا وب سايت ها مي باشد. يک cms آماده مي باشد که کمپاني ارائه دهنده آن را به صورت رايگان در اختيار کاربران قرار داده است. در طراحي سايت ها براي راحتي و سريع تر بودن ايجاد سايت از اين cms هاي آماده استفاده مي کنند. در طراحي سايت حرفه اي استفاده از اين سيستم هاي مديريت محتوا زياد کارايي براي ما نخواهد داشت، زيرا ما قدرت افزودن ابزار هاي مختلف را به آن نداريم.

PHP nuke يک برنامه مي باشد که براي مديريت محتواي سايت ها نوشته شده است. شايد انديشه PHP nuke و طراحي سايت آن خيلي قديمي تر از جوملا و ورد پرس باشد، اما اين برنامه به علت محبوبيت cms هاي آماده کم کم به سمت فراموشي مي رود. البته متخصصان و ناشران آن نيز در اين مورد تاثير گذارند، و در بروزرساني آن طي سال هاي اخير  قصور نموده اند. حتي  برنامه هاي مکمل براي آن در سال هاي اخير توليد نشده است و اين موارد باعث به فراموشي سپرده شدن اين برنامه مي شود.

PHP nuke نيز مانند نرم افزار ها و برنامه هاي آماده سيستم مديريت محتوا ، امکاناتي را در اختيار کاربران قرار مي دهد که بتوانند بدون نوشتم کد، وب سايت خود را بروزرساني نمايند، يا مطالب آن را ويرايش نمايند و در کل آن را مديريت نمايم و به طراحي سايت بپردازيم.

مقالات مرتبط با این مقاله

  کلیه حقوق این وب سایت مربوط به شرکت مهندسی نرم افزاری بهپردازان نماد آتیه می باشد